⚡️Shitet apartament 2+1+kantine,afer tregut industrial,Kavaje⚡️

 • 42.900€
, Kavaje

Details

 • Price: 42.900€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0693281833

Description

📐Siperfaqe totale apartamenti 79 m²
📐Siperfaqe totale e kantines 12.7 m²
🛋Ambjent ndenje openspace me dalje ne ballkon
🛏2 dhoma gjumi
🚿1tualet me dritare
⚡️orientim lindje-jug
🔸️ballkon
🔸️kati 6 banim
🔸️Pallat i viteve te fundit
🔸️Ashensor
〰️parket
🔸️kondicioner
🔸️i mobiluar
🔸️fasade me kapote
🔸️Certifikate pronesie
🔸️Çmimi 42900€

Apartament I ndodhur ne nje pallat,ne nje zone shume te mire,ndertim i viteve te fundit ,orientim i te cilit ofron ndricim natyral pergjate gjithe dites.Ambjent openspace i kuzhines dhe ambjentit te ndenjes kane dalje ne ballkon.Pallat me veshje kapote qe mundeson ruajtjen e temperatures dhe kursim energjie.Dhomat e gjumit te shtruara me parket,kondicioner daikin me kapacitet per te gjithe hapesiren e apartamentit,mobilim pothuajse i pashfrytezuar,hapesira e perbashketa te mirembajtura.Afer te gjitha sherbimeve dhe akses te shpejte me qendren.

📞Kontakto tani:0693281833
📩iguanaimobiliare@outlook.com
🌐www.iguanaimobiliare.com

 • Address Kavaje
 • City Kavaje

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
IguanaImobiliare
 • IguanaImobiliare