Lola Real Estate

Rruga Muhamet Gjollesha, Albania

About Lola Real Estate

Real Estate

 • 500€

Apartment with Balcony 2+1, 500 euro/per month

 • 500€
Rruga Barrikadave, Galeria e Tiranes, ish kinema 17 nentori, Tirane
 • 3 Rooms
 • 120
 • 4 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 500€

  Vile, kati dyte, 2+1+ballkon, vetem per te huaj

  • 500€
  Rruga e Durrësit, prane Ministrise se Aresimit
  • 3 Rooms
  • 120
  • Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 58.000€

  Apartament 2+1+Verande 40m² Panoramike

  • 58.000€
  Rruga Kastriotët, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, 1001-1028, Albania
  • 3 Rooms
  • 130
  • 8 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 120.000€

  Apartament ne plazh 2+1, Himare

  • 120.000€
  Himarë, Bashkia Himarë, Albania
  • 3 Rooms
  • 95
  • 5 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 125.000€

  Apartament 3+1, Kati 3, 101 m² (Mihal Duri)

  • 125.000€
  Rruga Mihal Duri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
  • 3 Rooms
  • 101
  • 3 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 50€

  Apartament me qira ditore 2+1, 50 euro/nata, ( Prane Sheshit Skenderbej)

  • 50€
  Skanderbeg Square Tirana
  • 3 Rooms
  • 110
  • 8 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 600€

  Apartament modern 2+1+blk edhe me qera afatshkurter (Sheshi Skenderbej)

  • 600€
  Rruga Urani Pano, Tirane
  • 3 Rooms
  • 130
  • 11 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 210.000€

  Vile luksoze 2 kateshe me Verande + Pishine, buze detit

  • 210.000€
  Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem
  • 5 Rooms
  • 272
  • 0 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
  • 290.000€

  Apartament modern me hapesire dhe plot drite. Me hipoteke.

  • 290.000€
  Komuna e Parisit, Rruga Haxhi Kika
  • 5 Rooms
  • 280
  • 3 Kati

 • ‎+355 67 679 1056
 • Compare listings

  Compare